Nabízené vysoce kvalitní držáky jízdních kol pro upevnění na tažná zařízení, která umožňují bezpečně a pohodlně přepravovat jízdní kola. 

Uebler* Zadní držák jízdního kola I21 pro dvě jízdní kola, sklopný

2 241 803

15 454,12 Kč1

Velmi malý a lehký držák pro dvě jízdní kola určený k montáži na tažné zařízení, inteligentní pedál pro sklopení držáku usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru, i když jsou na držáku upevněna jízdní kola. Vyznačuje se novým upínacím zařízením iQ bez upevňovací páky, které ještě více ulehčuje manipulaci s nosičem; rameno držáku je vhodné pro jízdní kola s rámem kruhového průřezu o průměru až 75 mm a oválného průřezu do rozměru 75 x 45 mm. Patentovaný skládací systém umožňuje v průběhu několika sekund úplně a zcela jednoduše složit koncová světla, ramena držáku jízdních kol a rám; držák lze na tažném zařízení uzamknout, stejně jako kola na držáku; hmotnost jednoho jízdního kola 30 kg; rovněž vhodný pro elektrokola, hmotnost cca 13 kg, včetně 13pólového adaptéru. Rozměry: 118 x 69 x 56 cm, rozměry ve složeném stavu: 61 x 20 x 60 cm. Svislé zatížení: 37 kg od hodnoty D 5,3 kN, 60 kg od hodnoty D 6,7 kN. Upozornění: Celková hmotnost působící na tažné zařízení (hmotnost příslušenství a nákladu) nesmí překročit přípustné svislé zatížení.


Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.