Odnímatelné tažné zařízení zaručuje snadnou manipulaci, úplnou kompatibilitu a připojení k elektrické soustavě vozidla Ford. Kulový čep lze jednoduše demontovat, jestliže jej zrovna nepoužíváte.

Odnímatelné tažné zařízení

2 027 121

12 654,18 Kč1

Pouze v kombinaci se speciální elektroinstalací. Vhodné pro montáž zadního nosiče jízdních kol na přepravu až tří jízdních kol.


Záruka poskytovaná společnosti Ford.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Instalaci musí provádět pouze specializovaná dílna. Na poškození jakékoli části způsobené nesprávnou montáží se nevztahuje záruka.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu
Potřebné díly pro montáž
Vodič Nutný pro montáž tažného zařízení.. Motory 1.0 EcoBoost
Záruka poskytovaná společnosti Ford.
Č. dílu: 1 772 607 412,61 Kč
Přidat do seznamu
Elektroinstalace pro tažné zařízení 13-pólový konektor Nutná pro montáž tažného zařízení s odnímatelným kulovým čepem..
Záruka poskytovaná společnosti Ford.
Č. dílu: 1 929 278 2 890,69 Kč
Přidat do seznamu

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství. Dovolujeme si upozornit, že dále mohou být zapotřebí doplňkové díly.

2 Doporučená maloobchodní cena včetně DPH. Laskavě se informujte u dealera Ford na cenu montáže a lakování (pokud musí být vybraný díl nalakován).

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.