3 Odpružení Příslušenství pro všechna vozidla

ARB* Sada podvozku pro zvýšení GVM Old Man Emu

2 519 132

ARB* Sada podvozku pro zvýšení GVM Old Man Emu

75 386,63 Kč1

Ford Ranger 02.2019, <p>Pro 2.0 diesel bi-turbo, nelze pro Raptor</p>

Eibach®* Sada Pro-Lift pružiny pro zvýšení podvozku

2 472 566

Eibach®* Sada Pro-Lift pružiny pro zvýšení podvozku

8 296,97 Kč2

Ford Ranger 02.2019, Pro vozidla s motorem 2.0 TDCI. Nelze pro verzi Raptor. Nelze v kombinaci se vzduchovým pérováním.

Eibach®* Sada Pro-Lift pružiny pro zvýšení podvozku

2 457 016

Eibach®* Sada Pro-Lift pružiny pro zvýšení podvozku

8 650,29 Kč2

Ford Ranger 01.2012, Vozidla s pohonem všech kol s motory 2.2 TDCI a 3.2 TDCI

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

2 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství. Dovolujeme si upozornit, že dále mohou být zapotřebí doplňkové díly.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.

" " " " "