Zajišťuje optimální všestrannou ochranu a pohodlí. Dětské sedačky v mnoha provedeních, které splňují veškeré platné bezpečnostní standardy, jsou nabízeny pro všechny věkové kategorie a také jsou opatřeny upevňovacím systémem ISOFIX. Snímatelný a prací potah.

Dětská sedačka KIDFIX XP OEM, s odnímatelným opěradlem

2 356 600

8 890,65 Kč1

Pro děti od 15 do 36 kg, sedačku lze upevnit ke kotevním bodům ISOFIX nebo bezpečnostními pásy, intuitivně umístěné vodicí prvky bezpečnostních pásů zajišťují správnou polohu pásu, optimální ochrana při bočním a čelním nárazu, opěradlo ve tvaru V se dokonale přizpůsobí výšce rostoucího dítěte, nastavitelný sedák lze přizpůsobit tvaru sedáku vozidla, výškově nastavitelná opěrka hlavy a horní vodicí prvek bezpečnostního pásu, ergonomicky tvarovaná opěrka hlavy zajišťující optimální polohu při spaní, snímatelný čalounění potah, sedačku lze snadno změnit na zvyšovací sedák pro starší děti. Testovaná a schválená podle normy ECE R 44/04.


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.